20.05.2020 Veolia Energie ČR podpořila záchranáře ZZS MSK


PhDr. Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK, 20. 5. 2020 14:54:06 - verze pro tisk

Energetická společnost Veolia se rozhodla podpořit v době zvýšeného pracovního nasazení, které je zapříčiněno epidemií choroby Covid-19, moravskoslezské záchranáře. Pracovníci ZZS potřebují kromě dostatku ochranných pomůcek pro zvládnutí svých náročných pracovních úkolů také dobrou odolnost vůči infekci. Společnost Veolia proto dodala záchranářům vitamíny.

foto: ZZS MSK

 

Včera, v úterý 19. května, dovezli zástupci energetické společnosti na výjezdovou základnu v Ostravě Zábřehu, kde sídlí ředitelství ZZS MSK, dvacet krabic se čtyřmi sty baleními vitamínových tablet, a to v celkové hodnotě přesahující 55 tisíc korun. Dar předali řediteli Zdravotnické záchranné služby regionální ředitel Veolia Energie Ing. Tomáš Groň, spolu s obchodním náměstkem společnosti, Ing. Janem Závorou.

 

Ředitel Groň uvedl: „Jsem rád, že naše společnost může alespoň takto symbolicky podpořit záchranáře v našem regionu, protože na jejich bezchybné práci mohou záviset naše životy, a to nejen nyní, v době snad již zvládnuté epidemie, ale i kdykoliv jindy.“

Balení vitamínových tablet jsou již dnes postupně distribuována do všech územních odborů ZZS MSK a na jednotlivá stanoviště.

 

Děkujeme za věcnou i morální podporu společnosti Veolia Energie, a.s.